Laura kasutajakogemus Nordensmile hambavalgenduskomplektiga

Kes oleks võinud arvata, et hammaste valgendamine toob endaga kaasa nii palju positiivseid elulisi muutuseid!

Kindlasti soovitan Norden Smile hambavalgenduskomplekti ka kõikidele oma sõbrannadele. Juba teismelisena tundsin ma suurt ebakindlust oma hammaste suhtes. Märkasin, et panen naeratades pidevalt käe suu ette ning seda tihti endale teadvustades, süvenes minu ebakindlus veelgi. Arvan, et inimesed minu ümber tegelikult ei pannud minu hammaste tooni sugugi pahaks, vaid pigem oli asi selles, kuidas mina ennast tundsin ja kuidas minu ebakindlus teistele mõjus. Mul oli raske luua uusi sõprussuhteid, rääkimata romantilistest suhetest. Hiljem hakkasin ma tarbima ka rohkem kohvi - 3 kuni 4 tassi päevas ning lisaks armastan ma ka punast veini ja seda tänase päevani!”

Me kõik oleme kuulnud, et valgendamine on hammastele kahjulik. Olen teema kohta palju uurinud, käinud ka hambaarsti konsultatsioonil ja tean, et peroksiid, mida kasutatakse üldjuhul enamik hambavalgendusprotsessidel, muudab hambad tundlikuks ning soodustab pikaajaliste hamba-ja igemeprobleemide tekkimist. Olin kindel, et pidev hammaste valgendamine ei oleks minu jaoks väga jätkusuutlik lahendus. Ajapikku matsin selle mõtte maha ning arvasin, et lahendust ei tulegi.

Mis ajendas muutma oma meelt?

Muutuseid nii tööl, kui ka eraelus märkasin juba peale esimest kasutuskorda. Kindlasti olin ma skeptiline, kui ma esimest korda Nordensmile hambavalgendusest kuulsin. Kõik mulle varasemalt teadaolevad valgendustooted ja protsessid on ju aastaid töötanud samade lahenduste baasil. Mõtlesin, et miks peaks see toode siis teistsugune olema? Võtsin kätte ja otsustasin seda proovida. Tegu on uuendusliku tehnoloogiaga, millest ma varem kuulnud ei olnud. Tootega tutvumisel tundus Nordensmile just kõige jätkusuutlikum lahendus minu kaua kestnud probleemile ning juba peale esimest kasutuskorda olin ma väga positiivselt üllatunud! Hambad ega igemed ei olnud tundlikud ning hambakaarti vaadates oli hammaste toonivahet märgata koheselt! Ma ei suutnud seda uskuda.

Innovaatiline lahendus tõi endaga kaasa ka palju muud, kui lihtsalt valged hambad.

Alustasin Nordensmile hambavalgenduskomplekti kasutamist 2 kuud tagasi ning võin julgelt öelda, et see on muutnud minu elu. Ma ei ole kunagi osanud nautida väljas käimist, ega inimestega tutvumist nii nagu ma praegu seda naudin. Ma ei tundud end kunagi mugavat. Tunnen end enesekindlalt ning viimaks ometi julgen ma naeratada!

Muutusi on toimunud ka minu karjääriredelil. Nimelt töötasin ma pikemat aega müügiassistendi ametikohal, mis täitis küll minu kõhtu, kuid mitte minu hinge. Olen loomult suhtleja ning vajan pidevalt uusi väljakutseid elus edasi liikumiseks. Soov teha karjääri müügimaailmas on olnud minuga pikka aega, kuid ma ei ole julgenud sellega algust teha. Ülemus on mulle alati öelnud, et peaksin olema julgem klientidega suhtlemisel, teadagi on müügimehe üks leivanumbritest tema lai ja enesekindel naeratus.

Täna võin ma öelda, et olen selle saavutanud. Töötan müügiesindajana väikeses Eesti kohviettevõttes ning tõesti, olen ülimalt rahul! - Laura

Soovid ka proovida?

Nordensmile hambavalgenduskomplektid on peroksiidivabad!