TOODETE TAGASTAMINE

Nordensmile.ee veebipoest ostetud kaubale kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus.

Klient peab oma tagastamissoovist teada andma 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist täites tellimuse tagastamise avalduse lehe allosas. 

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Hügieenilistel põhjustel kasutatud/proovitud Nordennsmile tooted tagastamisele ei kuulu, v.a. juhul kui tegu on praaktootega/defektse tootega. Veendu enne ostu oma ostus ning tutvu kindlasti vastunäidustusega tootelehel!

Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba kättetoimetamise kulud.

Kliendil on võimalik pöörduda tarbijakaitseameti tarbijakaebuste komisjoni poole, kelle pädevuses on lahendada lepingust tulenevaid vaidlusi kui vaidlusaluse kauba maksumus on üle 20€ (kaebuse läbivaatamine komisjonis tasuta). 

TELLIMUSE TAGASTAMISE AVALDUS

Kauba tagastamiseks palun täitke allpool olev avaldus ja saatke meile.